Notice: Undefined index: admin in /lerto-config_small.php on line 5
SI / AI
MENU

Robotyka w ochronie osób i mienia

Roboty patrolujące, to urządzenia autonomiczne, wykonujące patrole po zaplanowanych trasach, w czasie których wykonują zaplanowane zadania i wypełniają  funkcję mobilnego centrum monitoringu. Służą jako wsparcie dla  pracowników ochrony fizycznej w utrzymaniu porządku, ochrony, bezpieczeństwa mienia i ludzi.

Uwaga! Żeby zobaczyć dokładniejesze informacje odnośnie robotów, należy kliknąć nazwę robota.

Nasze produkty:

-XAT: Robot poruszający się po płaskich, zamknietych obiektach, posiadający 4 kamery nagrywające otoczenie, czujniki wykrycia przeszkód i końca podłogi. Posiada funkcje wykrywania twarzy, temperatury pomieszczeń, oraz dymu. Wykonuje ustalone wczesniej patrole, zgłasza do systemu wykryte nieporządane osoby.


- na zdjęciu powyżej XAT (Sergi)

-APVV: Wewnątrz i zewnątrz obiektowy robot patrolujący, posiada kamery oraz czujniki wokół siebie, pozwalające mu zobaczyć przeszkody na jego drodze, oraz wyminąć je. Wykrywa twarze, rejestracje samochodowe, temperaturę otoczenia. Autonomiczne ładowanie i ruszanie na patrol.


-na zdjęciu powyżej APVV

-DEFA: Robot zewnątrz obiektowy, najbardziej zaawansowany technologicznie. Jest robotem terenowym, więc bez problemu pokonuje przeszkody takie jak krawężniki i teren pochyły do 9o, przez zaawansowany system wyznaczania środka ciężkości. Posiada jak inne roboty kamery wokół siebie, ten model może posiadać kamerę fisheye (widzącą w 360o). Jest robotem wielofunkcyjnym, szyja robota, może zozstać wydłużona, by ten mógł zobaczyc na przykład, co się dzieje za przeszkodami typu ogrodzenie. Może być wyposażony w różne dodatkowe akcesoria takie jak mini dron. Jego system AI pozwala wykrywać twarze, aż 15 osób na raz i odczytywać tablice rejestracyjne samochodów.                                                                  

-na zdjęciach powyżej robot DEFA