MENU

Robotyka w usługach publicznych

Robot XAG-1

Reklamująco - dezynfekujący robot jeżdżący, idealnie sprawdzający się w dużych skupiskach ludzi.

    

  W oparciu o technologię SLAM, robot łączy w sobie szereg algorytmów i aplikacji pozwalających mu reklamować produkty i usługi, a jednocześnie oczyszczać powietrze. Jego konstrukcja odzwierciedla sens przyszłej technologii w zwięzłym i dostojnym stylu.

W celu zwiększenia widoczności i ekspozycji marki i kręgu biznesowego robot jest wyposażony w trzy 43 calowe wyświetlacze HD, które mogą być używane do promocji marek, nadawania programów, emitownia komunikatów informacyjnych i alarmowych, nadawania wskazówek serwisowych.

Dezynfekcja powietrza

Uruchamia się automatycznie po włączeniu robota i trwa nieprzerwanie, usuwając bakterie i wirusy z powietrza w skupiskach ludzi. Dezynfekcja odbywa się za pomocą S-RCD, czyli technologii powolnego uwalniania dwutlenku chloru (ClO 2). Skuteczność dezynfekcji wynosi aż 99%.

Dwutlenek chloru jest uznanym na całym świecie bezpiecznym i nietoksycznym środkiem dezynfekującym, który może współistnieć z ludźmi. Produkt został przetestowany przez międzynarodową agencję kontroli SGS, a wyniki pokazują, że jest całkowicie bezpieczny.

Automatyczne ładowanie

Mocna bateria pozwala XAG na 4-6h nieprzerwanej pracy. Posiada ekran pokazujący stan naładowania. Podłączy się samodzielnie gdy będzie potrzebował doładowania energii.

Użyteczność

Poprzez wbudowane czujniki wykrywania przeszkód i jednoliniowy Lidar, robot przystosowany jest do jazdy wśród skupisk ludzi, między innymi w:

-galeriach handlowych

-szpitalach

-lotniskach

-dworcach